سرویسی و تعمیر کولر آبی تهران - شماره 09129242783, کولر

آموزش صفر تا صد تعویض یاتاقان کولر آبی و هزینه و اجرت آن

تعویض یاتاقان کولر ابی خراب شده با خرید قطعه جدید

در فصول گرم سال وجود کولر در هر خانه و اداره‌ای ضروری می‌باشد زیرا بدون وجود انواع کولرها تحمل گرمی هوا امکان پذیر نخواهد بود. یکی از انواع کولرهای موجود در بازار کولرهای ابی می‌باشند که بسته به اندازه سرمایش بیشتری را ارائه خواهند کرد. شما هم بر حسب اینکه چه مساحتی را می‌خواهید خنک کنید می‌توانید از اندازه‌های مختلف ان استفاده نمایید. اما افرادی که دارای کولرهای ابی هستند باید بدانند که این کولر از اجزای مختلفی تشکیل شده است که اگر هر بخش ان به دلیلی دچار اسیب شود نیاز است که به فکر تعمیر اساسی ان افتاد. البته گاهی پایش‌های دوره‌ای انجام می‌شود و از صحت عملکرد کولر ابی اطمینان حاصل می‌شود. اما کاهی هم ممکن است که با وجود پایش دوره‌ای باز هم اختلالی در عملکرد کولر ایجاد شود. در چنین مواقعی باید  دید  که کدام یک از اجزای کولر ابی به درستی کار نمی‌کند و نیاز به تعمیر دارد. یکی از اجزای مهم و اساسی در هر کولری یاتاقان کولر می‌باشد که باید حواستان به این قطعه باشد تا از خرابی و اسیب ان جلوگیری به عمل بیاید. اما اگر اسیبی وارد شد و کولر ابی شما به دلیلی خرابی یاتاقان کولر ابی به درستی عمل نکرد لازم است که از مجموعه‌های تاسیساتی کمک بگیرید و رفع مشکل را به تیم تخصصی واگذار نمایید. یاتاقان کولر در عین اینکه قطعه‌ای ساده محسوب می‌شود اما مهم‌ترین بخش در یک کولر آبی نیز می‌باشد.

تیم تهران تاسیسات به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تماس جهت مشاوره و اعزام تیم فنی :

بوش و پایه دو قطعه تشکیل دهنده یاتاقان کولر ابی می‌باشند که در صورتی که اسیبی به هر یک از این قطعات نام برده شده وارد شود بهتر است که قطعه اسیب دیده تعویض گردد. مجموعه تهران تاسیسات ۲۴ خدمات مختلفی را به مشتریان گرامی ارائه می‌کند یکی از این خدمات تعمیر کولر آبی و تعویض یاتاقان می‌باشد. که افراد حرفه‌ای و ماهر کار تعویض این قطعات کولر ابی را برای شما انجام خواهند داد. به راحتی می‌توانید و با اطمینان خاطر کلیه کارهای تعمیراتی خود را به این مجموعه بی نظیر بسپارید. برخی از افراد هستند که همواره قبل از این که فصل گرما و تابستان شروع شود با این مجموعه هران تاسیسات ۲۴ تماس گرفته و از افراد متخصص می‌خواهند که جهت تعمیر و سرویس کولر اّبی به منزل یا محل کار ان‌ها مراجعه نمایند. در این صورت خرابی‌ها و اسیب‌ها سریع‌تر تشخیص داده خواهد شد و بلافاصله نیز تعمیر کولر ابی انجام خواهد شد و ان گونه شما در فصول گرم سال یک کولر ابی سالم خواهید داشت. پس اگر قبلا هم این کار را انجام نمی‌دادید از امسال به فکر باشید و جهت تعمیر و سرویس کولر خود با مجموعه خدماتی تهران تاسیسات ۲۴ تماس بگیرید. این مجموعه به صورت بیست و چهار ساعته خدمات خود را به شما عزیزان ارائه خواهد کرد فقط کافی است که جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران و سرویس کاران را به محل مورد نظر شما اعزام نماییم. هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید زیرا خدمات ما بیست و چهار ساعته ارائه می‌شود.

آموزش صفر تا صد تعویض یاتاقان کولر آبی و هزینه و اجرت آن

بیش‌تر از بیست سال است که شرکت خدماتی تهران تاسیسات ۲۴ خدمات خود را به مردم ارائه می‌کند. از این رو تصمیم گرفتیم تا اموزش‌هایی را راجع به تعویض یاتاقان کولر ابی به شما عزیزان ارائه نماییم. با ما همراه باشید تا صفر تا صد تعویض یاتاقان کولر ابی و هزینه و اجرت آن را خدمتتان ارائه نماییم. بهتر است قبل از این که بخواهید با نحوه تعویض یاتاقان کولر ابی اشنایی پیدا کنید بهتر است که با علت‌ها و دلایلی که سبب خرابی یاتاقان می‌شود نیز اشنایی داشته باشید. دلایل مختلفی برای خرابی یاتاقان کولر آبی ذکر شده است اما یکی از دلایل هست که نسبت به دلایل دیگر مهم‌تر محسوب می‌شود و ان هم عدم روغن کاری می‌باشد. اگر شما به موقع روغن کاری کولر آبی خود را انجام ندهید ممکن است که باعث خرابی یاتاقان کولر ابی شود. پیشنهاد ما به شما این است که همواره  روغن کاری کولر را به صورت مرتب و منظم انجام دهید. اگر خودتان هم وقت انجام این کار ندارید می‌توانید روغن کاری کولر خود را به سرویس کاران مجموعه تهران تاسیسات ۲۴ بسپارید. همان طور که در قسمت قبلی هم گفتیم که بوش یکی از قطعات تشکیل دهنده یاتاقان می‌باشد که حرکت محور پروانه را حمایت می‌کند بنابراین چون این قطعه حالت چرخان دارد باید به صورت مرتب روغن کاری شود تا بتواند عملکرد صحیحی را از خود ارائه نماید. بسته به نوع کولر خود باید اقدام به تعویض یاتاقان کولر آبی نمایید زیرا سایز ان در انواع کولرهای ابی متفاوت می‌باشد. از این جا به بعد اموزش تعویض یاتاقان شروع خواهد شد پس جهت یاد گیری کامل دقت و تمرکز کافی داشته باشید تا نکات ذکر شده را به صوزت دقیق فرا بگیرید. حال در ابتدا فرض کنید که یاتاقان کولر ابی شما خراب شده است و نا گزیر هستید که این قطعه مهم را تعویض نمایید. ابتدا در قدم اول باید قطعه یاتاقان مناسب را برای کولر ابی خود خریداری نمایید.

تهران تاسیسات ۲۴ ارائه دهنده انواع خدمات با بهترین قیمت

سپس بعد از این که اب و برق کولر ابی را قطع نمودید می‌توانید قاب دور کولر ابی را باز کرده سپس باید تسمه پروانه کولر ابی باز شود تا در این صورت شما فصای کافی داشته باشید تا بتوانید با استفاده از ان یاتاقان خراب و اسیب دیده را باز کرده و سپس یاتاقان کولر ابی خریداری شده را نصب نمایید. باید بدانید که برای این کار وجود اچار آلن یا اچار تخت ضروری می‌باشد. با این وجود که صفر تا صد تعویض یاتاقان را برایتان توضیح دادیم لازم به ذکر است که برخی از افراد این کار را به افراد ماهر و متخصصی که تعمیرکار کولر ابی می‌باشند می‌سپارند. برای این کار بهترین انتخابی که می‌توانید داشته باشید انتخاب تهران تاسیسات ۲۴ می‌باشد که انواع خدمات سرویس و تعمیرات سیستم‌های مختلف را خدمت شما ارائه خواهند کرد. بهتر است اگر قبلا کار تعویض یاتاقان کولر ابی را انجام نداده‌اید جهت حفظ ایمنی این کار را به افراد ماهر و متخصص ان بپردازید. اما راجع به اجرت و هزینه تعویض یاتاقان در ادامه مطلب همراه ما باشید.

اجرت و هزینه تعویض یاتاقان

تمامی کارهای خدماتی که در مجموعه تهران تاسیسات ۲۴ انجام می‌شود قیمت و نرخ ویژه‌ای دارد. اگر شما خودتان قطعه‌ای که نیاز به تعویض دارد را خریداری نمایید تنها لازم است که اجرت کار را به افراد تعمیرکار و سرویس کار بپردازید. گاهی افراد قطعه مورد نطر را نیز از همین مجموعه تهیه می‌نمایند که این گونه هزینه نیز به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد. اگربه موقع یاتاق کولر ابی خود را تعویض ننمایید ممکن است که اسیب‌ها و خسارت‌های جبران ناپذیری به سیستم کولر ابی شما وارد خواهد شد. پس به موقع با مجموعه تهران تاسیسات ۲۴ تماس بگیرید و از این مجموعه حرفه‌ای خدماتی بخواهید که نیروهای ماهر و متخصص خود را در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام نماید تا این گونه در مدت کوتاهی بتوانید یاتاقان کولر ابی خود را تعمیر نمایید. اما راهی که به شما پیشنهاد می‌شود و بسیار هم مقرون به صرفه است این است که شما سیستم کولر ابی خود را به صورت دوره‌ای پایش نمایید زیرا با بررسی قطعات مختلف موجود در کولر ابی می‌توانید اختلال در هر یک از اجزا را به راحتی تشخیص داد و به سرعت نسبت به اصلاح ان اقدامات لازم را به انجام رساند. اگر تعمیر و تعویض یاتاقان کولر ابی را جدی نگیرید ممکن است که اسیب‌های دیگری به سایر قطعات وارد شود که این گونه ممکن است که هزینه‌های بیشتری را متحمل خواهید شد که اصلا به صرفه نخواهد بود. پس بهترین کار این است که از ایجاد اسیب پیشگیری نموده و راه پیشگیری از اسیب این است که از افراد تعمیرکار و سرویس کار کولر ابی کمک بگیرید تا هر گونه اختلال و اسیب را به موقع تشخیص داده و از ایجاد خسارت‌های بیشتر جلوگیری نمایند. اگر می‌خواهید به صورت دقیق از اجرت و هزینه تعویض یاتاقان کولر ابی با خبر شوید می‌توانید به سایت تهران تاسیسات ۲۴ مراجعه نموده و لیست قیمت‌ها را مشاهده نمایید.

    • کلام پایانی

      در این مطلب سعی کردیم تا راجع به یاقان کولر و نحوه تعویض یاتاقان کولرابی اطلاعات کاملی را خدمتتان ارائه دهیم. تا با استفاده از این نکات ذکر شده بتوانید به راحتی با کمک اموزش‌های ارائه شده بتوانید یاتاقان کولر ابی خود را تعویض نمایید. اگر هم نتوانستید خودتان تعویض یاتاقان کولر ابی خود را انجام دهید نگران نباشید زیرا می‌توانید کار تعویض یاتاقان کولر ابی خود را به افراد ماهر  تعمیر کار بسپارید. راجع به اجرت و هزینه تعویض یاتاقان کولر ابی نیز مطالبی را ارائه دادیم تا اگر راجع به هزینه و اجرت سوالی دارید با مطالعه این مطلب اگاهی لازم را کسب خواهید کرد‌. صفر تا صد اموزش تعویض یاتاقان کولر ابی را با زبانی ساده و روان بیان کردیم تا خودتان نیز بتوانید با استفاده از این اموزش‌ها تعویض یاتاقان را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *