لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب تهران - شماره : 09129242783, لوله کشی آب ، گاز و فاضلاب ساختمان - تهران - شماره : 09129242783

تاسیسات لوله کشی شبانه روزی تهران

ارائه خدمات نصب لوله کشی به صورت شبانه روزی همراه با سرعت کار و مهارت، به دلیل در دسترس نبودن احتمالی اقلام ضروری، مستلزم آمادگی و پیش بینی شرایط اضطراری و همچنین ابتکار تعمیرکاران و نصابان است زیرا گاهی اوقات در طول شب کار، حوادث پیش بینی نشده رخ می دهد. این امر عادی شده است و باید قبل از شب به حداقل آمادگی اندیشید. از آنجایی که ساکنان ساختمان های آپارتمانی به تاسیسات لوله کشی ساختمان به صورت شبانه روزی نیاز دارند، تعمیر تاسیسات لوله کشی باید فوری و در عین حال پاسخگوی نیازهای اولیه ساختمان باشد.

تاسیسات لوله کشی شبانه روزی

تاسیسات شبانه روزی تهران 24 ساعته در خدمت شماست. شاید وقتی نام یک مرکز شبانه روزی را می شنوید، خودتان به تجارت یا خدماتی که در یک مرکز شبانه روزی انجام می شود فکر کنید. در این مقاله به مواردی می پردازیم که به صورت حرفه ای در تسهیلات شبانه روزی انجام می شود.

تیم تهران تاسیسات به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تماس جهت مشاوره و اعزام تیم فنی :

ما در تاسیسات شبانه روزی تهران تعمیر لوله، نصب تجهیزات، انجام کارهای لوله کشی، انواع لوله کشی، نصب کولرها و اسپیلت ها، هم چنین تعمیرات کولرها، نصب و تعمیر پمپ ها و کلیه امور مربوط به لوله کشی و نصب آپارتمان های مسکونی و تجاری را انجام می دهیم ویژگی مهم ما این است که از افراد متخصص و ماهر استفاده می کند و تجربه مهم ترین عامل برای بهتر شدن است.

شرکت خدمات تاسیساتی ما در زمینه اجرا، سرویس و تعمیرات انواع آب، فاضلاب، گاز، پمپ آبرسانی، کولر آبی، کولر گازی، پکیج، موتور خانگی و صنعتی و برق سازی به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد.

لوله کشی شبانه روزی

خدمات لوله کشی شبانه روزی از ضروریات زندگی شهری به خصوص در شهر بزرگی مانند تهران است. خرابی تاسیسات اولیه مانند کولر و شوفاژ ، همراه با ترکیدگی و گرفتگی سیستم لوله کشی ساختمان، از جمله مواردی است که احتمالاً تا صبح روز بعد قابل رفع نیست.

بنابراین، به دلایل ذکر شده در بالا، به نظر می رسد که مراکز خدمات لوله کشی در دسترس هستند. شاید با جستجو در گوگل متوجه شده باشید که بسیاری از شرکت ها خدمات 24 ساعته دارند اما به دلیل عدم دسترسی به تجهیزات نصب قادر به ارائه خدمات لوله کشی 24 ساعته نیستند، اما مرکز ما اولین و قدرتمندترین مرکز خدمات است و با خرید اجناس نصب مورد نیاز آماده ارائه کلیه خدمات نصب اضطراری می باشد.

لوله و اتصالات تک لایه و پنج لایه , لوله اتصالات پلیکا , انواع شیر گازی  و فلکه ای, اتصالات آهنی دنده ای گالوانیزه و جوشی سیاه, شیرالات بهداشتی و تجهیزات جانبی, لوازم رادیاتور و شیرالات شوفاژ, تجهیزات موتورخانه مانند رله مشعل و واسطه پمپ, لوازم یدکی پمپ های تحت فشار از جمله قطعاتی است که ما تهیه و استفاده می کنیم به موقع خدمات خود را ارائه می دهیم تا در صورت نیاز برای تعمیرات احتمالی از آنها استفاده شود.

لوله کشی شبانه روزی تهران با لوله پلاستیکی سفید

تاسیسات ساختمان شبانه روزی

تعمیرات 24 ساعته لوله کشی، برق و تاسیسات بیشتر در مواقع اضطراری مانند ترکیدگی لوله آب یا فاضلاب، خرابی شیرآلات ساختمان و زمانی که سیستم های گرمایشی مانند رادیاتور، موتورخانه، مشعل ها یا پک های دیواری و آبگرمکن های مسکونی از کار می افتند، رخ می دهد.

زمانی که برق ساختمان دیر قطع می شود و ما را دچار تردید می کند. تعمیرات و خدمات کولر گازی و به طور کلی کلیه مواردی که نمی توان تا صبح روز بعد برای دسترسی آسان نصاب و لوله کش صبر کرد که می توانید با تماس با ما بصورت شبانه روزی مشکل را رفع کرده و درست کنید .

گاهی پیش می آید که به دلیل تاخیر در تحویل آپارتمان یا پروژه از ما می خواهند که لوله کشی کامل واحد را انجام دهیم، ممکن است تعجب کنید اما در صورت تهیه اقلام مورد نیاز می توانید این موارد را نیز در اختیار ما قرار دهید. یا اگر بتوان اقلام مصرفی آنها را خریداری کرد نیروهای متخصص ما به صورت 24 ساعته قادر به انجام تعهدات خود هستند و شما به راحتی می توانید روی ما حساب کنید.

حتی شبانه روز نیروهای ما به صورت حرفه ای کار می کنند و همه چیز توسط یک متخصص ماهر انجام می شود. لوله های آب، فاضلاب، گرمایش و شیرآلات معمولا اولین قدم در تاسیسات ساختمان هستند.

جوشکاری موتورخانه و لوله کشی گاز حرفه خاصی است که هر لوله کش معمولی از عهده آن بر نمی آید و تعمیرات موتورخانه و اجاق گاز، تعمیر پکیج دیواری و سرویس کولر گازی نیز از دیگر خدمات از این دست است.

تعمیر و نگهداری پمپ های فشار نیز حوزه متفاوتی است. باز کردن لوله و تشخیص ترکیدگی لوله نیاز به تکنسین خاصی دارد.

تعمیر لوله کشی شبانه روزی در تهران

انفجار ناگهانی، نشتی لوله های آب و فاضلاب و در برخی موارد شکستگی و خرابی شیرها از جمله مواردی است که می تواند شما را در شب به دردسر بیاندازد.

بسیاری از شما ممکن است احساس کنید که فنی هستید و ابزاری برای انجام بسیاری از وظایف و انجام کارها به تنهایی دارید.

اما زمانی که احساس کردید در تعمیر لوله کشی و نصب شیرآلات به بن بست رسیده اید می توانید با ما حساب باز کنید و با تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید. البته این نکته را هم یادآوری کنیم که برخی از تعمیرات را نمی توان در شب انجام داد و دسترسی محدود به کالاها امکان تعمیرات اساسی را به ما می دهد، اما حداقل می توانیم به شما قول بدهیم که تا صبح کارتان درست می شود و ادامه کار را به فردا موکول کنیم .

به عنوان مثال سوراخ شدن منبع موتورخانه از جمله مواردی است که اگر یک شبه با جوش حل نشد باید تا فردا برای تهیه منبع و سپس نصب منبع جدید موتورخانه صبر کنیم.

هزینه تاسیسات لوله

هزینه انجام و تعمیر خدمات لوله کشی و نصب با توجه به مقدار لوله کشی، سایز لوله کشی، نوع لوله کشی، نوع تخصص، سختی کار و با تایید کارفرما و پیمانکار و تعمیرکار لوله کش تعیین می شود. هزینه لوله کشی به صورت متری قابل توافق است، اما به دلیل پیچیدگی های فعلی، قیمت کالا و در برخی موارد زمان صرف شده برای اجرا و تعمیر مشخص نیست، به خصوص در لوله کشی و تعمیرات کوچک و قیمت لوله کشی، نصب و تعمیرات معمولاً با یا بدون لوازم جانبی مورد توافق بررسی و قرارداد می شود.

 در کارهای لوله کشی ساختمان های نوساز و با توجه به موارد ذکر شده، هزینه لوله های آب، گرمایش و فاضلاب معمولا به صورت واحد با درج کلیه مطالبات و تعهدات کارفرما و لوله کش در قرارداد محاسبه می شود.به این ترتیب تصور صاحب کسب و کار و مدیرعامل در مورد تعیین دستمزد نهایی راحت می شود. به این ترتیب ضایعات لوله استفاده شده تا حدودی کاهش می یابد. در تعمیرات لوله کشی، بهتر است در مورد هزینه به طور کلی به جای متری توافق کنید. اما در حین توافق باید جزئیات کار نوشته شود تا در پایان کار دچار مشکل نشوید. هزینه تخریب و کنده کاری، هزینه نصب شیرآلات، ساپورت، عایق کاری و لنگر انداختن از جمله مواردی است که باید در شروع کار بر روی آنها توافق شده و یادداشت شود. برای قیمت دقیق تر، می توان کار را به چند قسمت تقسیم کرد و به صورت جداگانه روی آن توافق کرد. با تمام این مشکلات، نرخ لوله کشی برای دو لوله کش ممکن است متفاوت باشد و دلیل آن ممکن است مهارت، سلیقه و تجربه یک لوله کش از دیگری باشد.

خدمات تاسیسات لوله شبانه روزی

لوله کشی ساختمان باید به گونه ای انجام شود که به لوله ها آسیبی وارد نشود و در دراز مدت برای ساکنان مجتمع های آپارتمانی مشکلی ایجاد نکند. با وجود این، نیاز به یک تکنسین ماهر برای تعمیر سیستم لوله کشی ساختمان یا تعویض قطعات فرسوده چیزی است که اکثر خانواده ها با آن سروکار دارند. ما با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده خدمات لوله کشی ساختمان را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. ما با تکنسین های واجد شرایط و گواهی در تمام مکان هایی که کار نصب و لوله کشی را انجام می دهند، همکاری می کنیم. برای تعمیرات و خدمات فنی از ما و تکنسین های مجرب کمک بگیرید. طراحی و اجرای سیستم لوله کشی ساختمان، تعمیرات لوله کشی، تعویض لوله های فرسوده، لوله کشی لوله کشی و تاسیسات ساختمانی لوله کشی تخصص ماست.

نصب و تعمیر پکیج، نصب و تعمیر آبگرمکن، نصب و تعمیر شوفاژ، تعمیرات لوله کشی ساختمان و سرویس متورخانه، نصب و تعمیر پمپ آب و منبع، لوله کشی آب و فاضلاب، رفع نشتی و ترکیدگی لوله، نصب و تعمیر فلاش تانک و توالت فرنگی، نصب روشویی و متعلقات، نصب سینک ظرفشویی، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، لوله کشی گاز بخشی از خدمات لوله کشی ساختمان می باشد.

اخرین کلام

لوله کشی ساختمان باید به گونه ای انجام شود که به لوله ها آسیبی وارد نشود و در دراز مدت برای ساکنان مجتمع های آپارتمانی مشکلی ایجاد نکند. با وجود این، نیاز به یک تکنسین ماهر برای تعمیر سیستم لوله کشی ساختمان یا تعویض قطعات فرسوده چیزی است که اکثر خانواده ها با آن سروکار دارند. خدمات کمک تسهیلات خدمات لوله کشی ساختمان را در سریع ترین زمان ممکن با استفاده از تکنسین های مجرب و آموزش دیده ارائه می دهد. ما با تکنسین های واجد شرایط و گواهی در تمام مکان هایی که کار نصب و لوله کشی را انجام می دهند، همکاری می کنیم. برای کمک به تعمیرات و خدمات فنی از تکنسین های مجرب کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *