لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب تهران - شماره : 09129242783

نرخ اتحادیه لوله بازکنی تهران

به دلیل وجود داشتن تعداد زیادی از شرکت ها و موسسات خدمات لوله بازکنی و حتی با وجود داشتن اتحادیه لوله بازکنی های جدا از سایر صنوف باز هم به نظر می رسد که به خاطر بازار آشفته و قیمت روز به روز لوله بازکنی از یک جهت عدم آشنایی مصرف کننده با قیمت واقعی لوله بازکنی باعث می شود که با درخواست های بیشتر از حد روبه رو شود و در آخر کار به مشاجره های ناخواسته پایان یابد یا حتی مجبور می شود که وجه بیشتری شود و هم چنین از یک جهت دیگر بعضی از افراد با داشتن شیوه های خارج از عرف با شگرد خاصی سرویس و خدمات لوله بازکنی ارزان قیمتی را ارائه می دهند. این گونه افراد با داشتن شیوه های ناجوانمردانه ای که دارند باعث بیکار شدن سایر افراد شاغل در این اتحادیه ها و صنف ها می باشند و کاملا منصفانه و شفاف طبق قیمتی که اتحادیه مشخص کرده است اقدام به اعلام و دریافت خدمات می کنند، می شوند. در نتیجه وجود داشتن اتحادیه لوله بازکنی تهران که مختص این نوع صنف ها می باشد، باعث می شود که دیگر اشخاصی که در زمینه لوله بازکنی فعالیت دارند به طرف شیوه های غیر مرسوم و خارج از عرف کشیده نشوند. به همین دلیل وجود سندیکا در هر زمینه شغلی که نشان دادن قیمت و انتشار اتحادیه لوله بازکنی است باعث مشخص شدن قیمت نهایی لوله بازکنی هم برای مصرف کننده و هم برای سرویس کار لوله بازکنی می شود و از هر دو طرف به طور مساوی حمایت می شود. یک نوع از این اتحادیه ها، اتحادیه لوله بازکنی تهران می باشد که صنف آن به طور مستقل نمی باشد و فعالیت خود را زیر نظر تحت لوای اتحادیه آهنکاران شروع کرده است و شما می توانید گرفتگی لوله و حتی سرویس دهی لوله های آب خود را به این شرکت بسپارید.

تیم تهران تاسیسات به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی تماس جهت مشاوره و اعزام تیم فنی :

عوامل تاثیر گذار بر تعیین نرخ اتحادیه لوله بازکنی تهران

تمام هزینه ها و قیمت های لوله بازکنی همیشه به طور دائم ثابت نمی باشد و قیمت آن بر اساس نوع گرفتگی با هم متفاوت هستند. در بعضی موارد ممکن است برای باز کردن گرفتگی لوله از لوله فنر بلند یا کوتاه استفاده شود یا از پمپ هوا و فنرهای سرمته دار استفاده شود که باعث می شود قیمت باز کردن لوله با هم متفاوت داشته باشند. هم چنین یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر روی نرخ لوله بازکنی این است که وسایل مورد استفاده و تکرار شدن دفعات فنر زنی و حتی طول فنر بر قیمت باز کردن لوله تاثیر می گذارد و فاکتورهایی مانند کنده کاری زمین برای باز کردن لوله، مساحت انسدادی که برای لوله به وجود آمده و اجسام یا رسوب هایی که در مسیر آب قرار گرفته اند هم نیز بر روی قیمت لوله بازکنی تاثیر زیادی دارند.

نرخ نهایی اتحادیه لوله بازکنی تهران

نرخ نهایی اتحادیه لوله باز کنی تهران برای باز کردن لوله های فاضلاب با دستگاه های کوچک در ازای هر متر ۱۵۰ هزار تومان است و برای باز کردن لوله های فاضلاب که اندازه آن بین ۱ و ۵ متر باشد و از دستگاه های کوچک استفاده شود قیمت آن ۵۵۰ هزار تومان اعلام شده است. برای باز کردن لوله ها که از ۱ تا ۱۵ متر است و از دستگا ه های کوچک برای باز کردن استفاده شود ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان می باشد و اگر از ۱۵ تا ۲۰ متر باشد نرخ آن توسط اتحادیه ۱،۵۰۰،۰۰۰تومان تعیین شده است. هم چنین برای باز کردن لوله های فاضلاب که از فنر ۳۰ متری استفاده شود، هزینه آن طبق نظر کارشناسان معلوم می شود و برای تخلیه چاه و لایروبی آن با تانکر ۶ هزار لیتری و استفاده از پمپ مکنده هزینه آن ۵۵۰ هزار تومان و اگر تخلیه با تانکر ۱۲ هزار لیتری و پمپ آبکش انجام شود هزینه آن ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. قیمت یا نرخ نهایی برای لایروبی هر نیسان نیز ۱،۸۰۰،۰۰۰ تومان است و کف تراشی و لایروبی هر کمپرس خاور و با بردن خاک و بدون کارگر اضافه هم ۱،۷۰۰،۰۰۰ تومان اتحادیه لوله بازکنی تهران در نظر گرفته است. نرخ نهایی دیگری که اتحادیه اعلام کرده است در مورد پمپاژ است که در هر یک ساعت برای تخلیه آب که اگر با پمپ تک فاز نباشد در ساعات اولیه ۱۸۰ هزار تومان و در ساعت های بعدی ۱۲۰ هزار تومان هزینه دارد.

خدمات ارائه شده اتحادیه لوله بازکنی تهران

 • رفع کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت
 • رفع کردن گرفتگی لوله تخلیه حمام
 • برطرف کردن گرفتگی سینک ظرفشویی
 • رفع کردن بوی نامطبوع چاه فاضلاب
 • باز کردن گرفتگی چاه
 • برطرف کردن گرفتگی دستشویی فرنگی
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از لوله فاضلاب
 • تصحیح سیستم تهویه هوا
 • قرار دادن نت فاضلاب و تخیله فاضلاب

 خدمات اتحادیه لوله بازکنی تهران به این موارد ختم نمی شود بلکه این خدمات به موارد بالاتری که حتی به فکر شما خطور نمی کند هم ادامه دارد که این خدمات مانند :

 • ترمیم کردن و تعمیر دیوار یا سقفی که بر اثر ترکیدگی لوله خراب شده باشد.
 • تعمیر کردن چاه ریزش شده
 • حفر چاه
 • لجن زدایی

که قیمت هر کدام از این موارد توسط اتحادیه لوله بازکنی تهران از قبل مشخص شده است.

روش های ارائه شده برای باز کردن گرفتگی لوله توسط اتحادیه لوله بازکنی تهران


برای برطرف گردن گرفتگی لوله، اتحادیه لوله بازکنی تهران سه روش را برای شما ارائه داده است که با توجه به نوع گرفتگی می توان از آنها استفاده کرد.

 1. استفاده کردن از تراکم هوا : برای باز کردن با استفاده از این روش و وارد کردن هوا به داخل لوله که آن را با توجه به عقربه ساعت اندازه گیری می شود و هرچه میزان فشار بیشتر شود گرفتگی داخل لوله مجبور به حرکت می شود و در آخر لوله باز می شود و این روش فقط برای گرفتگی لوله که بر اثر خاک و هر نوع مواد اضافه دیگری باشد موثر است.
 2. استفاده کردن از تلمبه دستی : این روش فقط برای لوله های ضعیف و گرفتگی هایی که سطحی هستند مورد استفاده قرار می گیرد و باز گردن لوله با این روش فقط از طریق پمپ و دسته آن انجام می گیرد و اگر سایز لوله ای که دچار گرفتگی شده باشد ، ک چک باشد این روش برای رفع گرفتگی کارآمد تر است.
 3. استفاده کردن از فنر برقی : سریع ترین و مهم ترین روش برای باز کردن گرفتگی لوله است که این فنر به یک موتور متصل می شود و کار خود را مانند دریل شروع می کند و بدون آسیب رساندن به لوله کار خود را تمام یا به پایان می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *